Haber

Röportajı bitiren olay: Okan Buruk neye uğradığını şaşırdı

Teknik Müdür Okan Buruk gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Florya Metin Oktay Tesisleri’nde düzenlenen eğitimde konuşan Buruk, şunları söyledi: “Ligde ve Şampiyonlar Ligi’nde yüksek tempolu maçlara hazırız.”söz konusu.

“Bizi şaşırtmaya çalışıyorlar”

Bu süreçte daha çok bir arada olmalıyız. Dışarıdan Galatasaray’ı karıştırmak için büyük bir çaba var. Bunu açıkça görüyoruz. Yalan, uydurma… Oyuncularımız bizi bekliyor. Biz bunlara hazırız. Karşı koyacağız. Bizim işimiz futbol. Sadece futbola odaklanacağız.” Geçen sene de aynısını yapmıştık. En iyisi sahada karşılık verip yolumuza kazanarak devam etmek. Bu sezon da aynı arzuyla devam edeceğiz.

“Hedefimiz şampiyonluk ve Devler Ligi”

Hedefimiz 24. şampiyonluk. Onunla birlikte Şampiyonlar Ligi’nde gruptan çıkıyoruz. Galatasaray’ın genlerindeki başarıyı yeniden ortaya çıkarmak istiyoruz. Kendime ve oyuncularıma inanıyorum. Galatasaray’da hepimiz birbirimize inanıyoruz. Galatasaray’ın geleceği parlak, çok başarılı olacak. Kimseye Galatasaray’ı bozacak gücü vermemeliyiz. Galatasaray’ı içeriden ve dışarıdan karıştırmaya çalışacaklar. Geçen sene bunu yaşadık, aynısını yaşadık. Galatasaray takımının şampiyon olduğunu, Şampiyonlar Ligi’nde mücadele ettiğini, güçlü ve başarılı bir takım olduğunu hatırlatmak isterim. Daha da başarılı olacağız. ‘Kimse endişelenmesin.’

Okan Hoca ıslanınca röportajı bitirdi

Öte yandan görüşme sırasında sulama sisteminin çalışmasından dolayı ıslanarak görüşmeyi yarıda kesti.

guce-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu